Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Układ wstępnego żarzenia świeci ikona, pomocy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Układ wstępnego żarzenia świeci ikona, pomocy

    Loru sorki za ot w temacie, ale zapytam czy rozwiazales problem z autem? Jeżeli tak to co było przyczyną? A czy jeżeli kiedyś pisałeś ze regenerowales turbo to lało olejem czy całkiem padło? Pytam ponieważ mam turbo po regeneracji ponieważ całkiem się rozsypalo i mam wrażenie ze nie pompuje tak jak wcześniejsze a mam olej jeżeli odepne rurę od egr i nie wiem ile tam Oleju może być dopuszczalne czy całkiem sucho, dodam że dla testu odlanczalem odme i zauważyłem znacznie mniej Oleju juz ale jednak nadal tam idzie i zastanawiam się czy spowrotem nie wyciągać turbo do sprawdzenia

  • #2
    Układ wstępnego żarzenia świeci ikona, pomocy

    witajcie, pomóżcie. Nie wiem co się dzieje, dzisiaj zaczęła świecic mi ta ikonka jak w temacie. Świeci na pomaranczowo i mruga non stop, nawet w trakcie jazdy.,
    Wczoraj wymieniłam czujnik świateł stopu (na jednym forum wyczytałam że to oznacza uszkodzony czujnik świateł stop). Ale on był uszkodzony wcześniej (zapalały się światła same), więc wymieniłam na nowy wczoraj właśnie po południu. Działało wszystko, ikonka nie świeciła i zapaliła się dzisiaj. Nie wiem dlaczego Jak to możliwe? a może to oznacza coś gorszego?

    Komentarz


    • #3
      Podlacz VAG/VCDS i odczytaj błędy....
      Przemek
      DIAGNOSTYKA GRUPA VAG
      A6 C4 Avant 2.5 TDi AEL quattro
      80 B3 Limo 1.6 TD SB

      Komentarz


      • #4
        oj problem okazał się bardzo prowizoryczny. Czujnik stop został za lekko wciśnięty i się wysunął, obluzował i okazało się że nie działał. Zauważyłam to trochę później.
        Kolega poprawił, teraz wpiął go dobrze i wszystko działa

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez mikaxx
          oj problem okazał się bardzo prowizoryczny
          chyba prozaiczny :wink:
          Przemek
          DIAGNOSTYKA GRUPA VAG
          A6 C4 Avant 2.5 TDi AEL quattro
          80 B3 Limo 1.6 TD SB

          Komentarz


          • #6
            tak racja, mój błąd

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X